Beogradska grupa Sink objavila je prvi singl pod naslovom „Tri ne“ sa svog predstojećeg albuma.
Najavljeni treći album grupe Sink „Koren“ očekuje se početkom sledeće godine, a iz grupe poručuju da će ovo biti prvi album parcijalno objavljivan kroz pojedinačne singlove.
Ovo je najkraća pesma na albumu i zato je nekako bilo logično da na ovaj način upoznamo publiku sa onim što će moći da očekuje na novom izdanju. Sam video je izmontiran od snimaka zableženih sa koncerta u Elektropioniru, kao mali podsetnik na sve ono što nam u ovom periodu nedostaje. Jako smo zadovoljni novim materijalom, gostovanjima, produkcijom, a nadamo se da će i publika uživati.
Sink je do sada objavio dva albuma „Sve što nisam ja“ i „Pred stubom srama…“, a posle tri godine i promene na mestu vokala Sink je pred trećim izdanjem.